Menu główne

Katalog pracodawców

Katalog pracodawców jest odpowiedzią na aktualne potrzeby lokalnego rynku pracy i mamy nadzieję, że jego publikacja zaowocuje nie tylko zainteresowaniem koszalińskiej młodzieży lokalnymi firmami, ale także wzbudzi w niej chęć do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Zadaniem Katalogu jest zapoznanie uczniów oraz studentów z bieżącą ofertą lokalnego rynku pracy oraz – w kontekście znalezienia pracy po zakończeniu nauki – przewidywanymi kierunkami rozwoju koszalińskiej gospodarki.

To pierwsza edycja Katalogu pracodawców i znajduje się w nim charakterystyka 46 firm z różnych branż i sektorów. Oprócz opisu profilu działalności i struktury zatrudnienia konkretnego przedsiębiorstwa, znajdują się w nim np. informacje o najczęściej poszukiwanych pracownikach czy możliwości ich zawodowego rozwoju. Wielu pracodawców zamieściło także wiadomości o chętnie widzianych kompetencjach i innych oczekiwaniach wobec przyszłych pracowników. Wiadomości zostały przedstawione w czytelny i spójny sposób, umożliwiając w krótkim czasie zapoznanie się z wieloma koszalińskimi pracodawcami.  

W swoim założeniu Katalog pracodawców ma pełnić funkcję informatora, w którym lokalni przedsiębiorcy mogą z jednej strony zaprezentować swoją działalność oraz przedstawić oczekiwania wobec potencjalnych pracowników, z drugiej zaś przedstawić możliwości, jakie niesie ze sobą praca w ich firmie.

Wszystkim Czytelnikom życzymy powodzenia w poszukiwaniu ciekawej i perspektywicznej  pracy. Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja okaże się pomocna przy wyborze dalszej drogi rozwoju zawodowego.

Dziękujemy wszystkim właścicielom firm, którzy zdecydowali się zamieścić informacje w pierwszej edycji Katalogu pracodawców i już teraz zapraszamy do kolejnych edycji, by jak najpełniej przedstawić obraz lokalnej gospodarki. Natomiast firmy, których tutaj zabrakło, a które są zainteresowane udziałem w przyszłych wydaniach tego opracowania, gorąco zachęcam do współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia.

Katalog pracodawcówFormularz zgłoszeniowy dla firm


Wypełniony Formularz w wersji elektronicznej wraz z załącznikami graficznymi należy przesłać na adres mailowy anna.sniezko@um.koszalin.pl 


Kontakt

Wydział Obsługi Inwestorów Kluczowych i Wspierania Przedsiębiorczości

ul. Młyńska 2
75-054 Koszalin

Joanna Piotrkowska-Ciechomska
Pełnomocnik Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia
Tel : + 48  94 - 348-87-93 
kom.+48-504-049-375Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku