Menu główne

Galeria Prezydentów Miasta Koszalina

Prezydenci Miasta Koszalina

 Imię i Nazwisko  Okres urzędowania
 Bernard Kokowski  09.12.1973 - 21.04.1981
 Jan Kuć                  22.04.1981 - 22.05.1983
 Stanisław Mazur   01.08.1983 - 03.04.1986
 Eugeniusz Żuber                 04.04.1986 - 11.08.1986
 Janusz Wojtych    12.08.1986 - 06.06.1990
 Bogdan Krawczyk                 07.06.1990 - 30.06.1994
 Eugeniusz Redlarski  01.07.1994 - 21.10.1994
 Antoni Grzechowski         17.02.1995 - 30.10.1998
 Henryk Sobolewski           31.10.1998 - 17.11.2002
 Mirosław Mikietyński  18.11.2002 - 05.12.2006 i 06.12.2006- 08.12.2010 r.

 

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku