Menu główne

Studiuj w Koszalinie

Jeśli chcesz studiować w ciekawym mieście ,gdzie na wyjątkowej przestrzeni między Morzem Bałtyckim ( w linii prostej 6 km) a licznymi jeziorami można pokosztować różnych form aktywności: sportu, rekreacji na wolnym powietrzu, uczestniczyć w  bogatym życiu kulturalnym – przyjedź do Koszalina.

Nasze miasto liczy ok. 109 tyś mieszkańców. W uczelniach na terenie miasta  studiuje łącznie ok. 12 tys. studentów.

Miasto zajmuje 98,33 km2 malowniczego terenu z czterema parkami, przepływającą Dzierżęcinką, prastarą Górą Chełmską. Od wschodu dotyka Jeziora Lubiatowskiego z rezerwatem ornitologicznym, a od północy przylega do brzegów Jeziora Jamno.

Na tej właśnie wyjątkowej przestrzeni można żyć pełnią życia. Tak , aby smakować je każdego dnia. O każdej porze roku inaczej, lepiej.

Jeśli o takich szczęśliwych godzinach , dniach kiedykolwiek marzyliście, nie pozostaje nam nic innego , jak zaprosić Was do Koszalina.

Dzięki dobrej współpracy miasta i koszalińskich uczelni znajdziecie  dobre warunki do własnego rozwoju i atrakcyjnego spędzana wolnego czasu.

Serdecznie zapraszamy
                                                    

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku