Menu główne

Koszalińscy Artyści i Twórcy

Szanowni Państwo,

Jednym z założeń trwającego Roku Koszalińskiej Kultury jest promocja artystów i twórców działających w naszym mieście. W tym celu stworzyliśmy wirtualną bazę, w której można znaleźć informacje i kontakt do osób działających twórczo w Koszalinie.

„Koszalińscy Artyści i Twórcy” to cyfrowe opracowanie, w którym zebrano sylwetki artystów reprezentujących takie dziedziny jak plastyka, literatura, fotografia, teatr i taniec, muzyka, grafika i sztuki wizualne.

Chcemy ułatwić kontakt i budowanie relacji między koszalińskim środowiskiem artystycznym, odbiorcami sztuki, biznesem oraz samorządem. Promować artystów związanych z Koszalinem oraz ułatwić wszystkim zainteresowanym dotarcie do informacji o nich.

Powstawanie tej bazy jest procesem, dlatego zapraszamy osoby i instytucje chętne do współpracy do nadsyłania swoich zgłoszeń. To dzięki Waszej aktywności będziemy mogli wciąż udoskonalać i poszerzać katalog „Koszalińscy Artyści i Twórcy”!

W celu umieszczenia swojej sylwetki w bazie należy przesłać informację zawierającą:

  • Krótki opis artysty/twórcy (do 1000 znaków wraz ze spacjami), 
  • Zdjęcie artysty/twórcy w pionie oraz trzy zdjęcia w poziomie przedstawiające próbę twórczości (np. zdjęcie pracy, wyrobów twórczych, artysty podczas pracy na scenie), 
  • Wskazanie dziedziny, wybranej spośród następujących: muzyka, plastyka, teatr i taniec, literatura, fotografia, grafika i sztuki wizualne. 
  • Link do odsłuchania/obejrzenia twórczości (jeśli istnieje), 
  • Dane kontaktowe: adres strony www artysty/twórcy (jeśli posiada), link do profilu w mediach społecznościowych artysty/twórcy (jeśli posiada), telefon i adres e-mail. 
  • Skan podpisanego oświadczenia, do pobrania w pliku pdf tu: oświadczenie KAiT 

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Publikacja do pobrania: Koszalińscy Artyści i twórcy

Alert

Bezpieczne wakacje w Koszalinie - czas na lato pełne atrakcji! Harmonogram wydarzeń dostępny jest tutaj.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku