Menu główne

Big Cyc

13
04/2019
20:00
- 13
04/2019
22:00
Adres wydarzenia: 
Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105 Sala Widowiskowa
Organizator: 

Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Fani Big Cyca mogą zacierać ręce.

Z okazji 31. rocznicy powstania, BIG CYC wyruszy w trasę koncertową i odwiedzi Koszalin.
Big Cyc to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji.Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. 

Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający 31 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznymAutorzy wielu nieśmiertelnych  przebojów  ("Berlin Zachodni" , "Makumba" , "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem ", "Wojna plemników", "Moherowe berety") od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość. 

Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności oraz numery z ostatniej płyty Czarne słońce narodu. Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni.Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. 
Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!
MATKI CHOWAJCIE SWOJE CÓRKI, CÓRKI CHOWAJCIE SWOJE MATKI NADCIĄGA BIG CYC!

BIG CYC zagra w składzie:
Dżej Dżej -bass wokal
Dżery -bęben
Piękny Roman -gitara
Skiba-atrakcja wieczoruoraz
Gadak -klawisze
Maras -gitara


Bilety w cenie 80 zł dostępne w ck105 i na www.ck105.koszalin.pl

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku