Menu główne

KONSULTACJE W SPRAWIE ZMIANY PLANU MIEJSCOWEGO TERENU POŁOŻONEGO W REJONIE ULICY LECHICKIEJ

09.05.2022
zdjęcie przedstawia panoramę Koszalina

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych z mieszkańcami miasta Koszalina w celu zebrania opinii, wniosków i uwag mieszkańców, które będą pomocne w procesie tworzenia zmiany projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Koszalinie w rejonie ulic Lechickiej, Szczecińskiej oraz Bohaterów Warszawy.

Konsultacje odbędą się w terminie od 9 maja do 31 maja 2022 roku.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w formie:

  • jednego spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami Miasta Koszalina, kóre odbędzie się 25 maja br. o godz. 16:30 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie;
  • zgłaszania uwag i wniosków w punkcie konsultacyjnym działającym w Urzędzie Miejskim w Koszalinie w terminie od 9 maja do 31 maja 2022 roku w pok. 317 w godzinach przyjęć klientów w Urzędzie Miejskim;
  • formularza konsultacyjnego dostępnego w wersji papierowej w punkcie konsultacyjnym oraz w wersji elektronicznej (klikając w słowa "wersji elektroniczej" przeniesieni zostaniecie Państwo do strony z elektronicznym formularzem uwag)
Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku