Menu główne

Lista pracowników

Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Rybakowski Eugeniusz

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Kierownik Biura

Telefon: +48 94 347 11 12

Fax: +48 94 342 59 95

E-mail: eugeniusz.rybakowski@um.koszalin.pl

Adres: ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 216

Zadania: zarządzanie kryzysowe, obrona cywilna, sprawy obronne, bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Mazurek Tadeusz

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Inspektor

Telefon: + 48 94 342 59 95

Fax: + 48 94 342-59-95

E-mail: tadeusz.mazurek@um.koszalin.pl, mczk@um.koszalin.pl

Adres: Koszalin ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 218

Zadania: zarządzanie kryzysowe

Pacek Violetta

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Inspektor

Telefon: + 48 94 345-52-20

Fax: + 48 94 342-59-95

E-mail: bzk@um.koszalin.pl, violetta.pacek@um.koszalin.pl

Adres: Koszalin, ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 220

Zadania: sprawy ogólne

Laska Mariusz

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Główny specjalista

Telefon: + 48 94 347 11 13

Fax: + 48 94 342 59 95

E-mail: mariusz.laska@um.koszalin.pl

Adres: Koszalin, ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 217

Zadania: bezpieczeństwo i porządek publiczny

Humeniuk Ryszard

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Inspektor

Telefon: + 48 94 348 87 02

Fax: +48 94 342 59 95

E-mail: ryszard.humeniuk@um.koszalin.pl

Adres: Koszalin, ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 217.

Zadania: sprawy obronne

Wojcieszonek Remigiusz

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Inspektor

Telefon: + 48 94 345 52 18

Fax: + 48 94 342 59 95

E-mail: remigiusz.wojcieszonek@um.koszalin.pl

Adres: Koszalin, ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 218

Zadania: obrona cywilna

Maksym Kazimierz

Dział: Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Stanowisko: Magazynier

Telefon: + 48 94 345 52 56

Fax: -

E-mail: bzk@kmpsp.koszalin.pl

Adres: Koszalin, ul. Strażacka 8, II piętro, pok. 218

Zadania: sprawy materiałowe

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza infobar scrolling

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku