Menu główne

Budowa hali i zakup nowoczesnych maszyn kluczem do podniesienia innowacyjności i wprowadzenia nowych produktów wiodącego producenta mebli w KKBOF

Gmina Będzino
Miasto Białogard
Gmina Białogard
Gmina Biesiekierz
Gmina Bobolice
Gmina Dygowo
Gmina Gościno
Gmina Karlino
Gmina Kołobrzeg
Miasto Kołobrzeg
Miasto Gmina Koszalin
Gmina Manowo
Gmina Mielno
Gmina Polanów
Gmina Sianów
Gmina Siemyśl
Gmina Świeszyno
Gmina Tychowo
Gmina Ustronie Morskie
Miasto Gmina Koszalin
Kryterium: 
Działanie 1.8 RPO WZ

Nazwa Beneficjenta:
PLATAN MEBLE" Sp. z o.o.

Opis:
Platan Meble Sp. z.o.o  jest firmą zajmującą się sprowadzaniem tkanin i elementów metalowych, wzornictwem przemysłowym oraz produkcją i sprzedażą mebli. W ramach realizacji projektu Wnioskodawca planuje budowę nowoczesnego technologicznie zakładu produkcyjnego, którego lokalizacja mieścić się będzie w Koszalinie przy ul. Różanej. Ponadto zostanie zakupione niezbędne innowacyjne wyposażenia do produkcji mebli, w tym środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne. Planowane jest zatrudnienie 17 osób. Realizacja inwestycji pozwoli na rozwinięcie współpracy z przedsiębiorstwami zarówno działającymi na obszarze KKBOF jak i poza nim. Nowoczesny system wysokowydajnej produkcji oraz zastosowanie innowacji i nowoczesnego wzornictwa w produkcji mebli wpłynie na podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa w skali międzynarodowej. Zakończenie inwestycji planowane jest do końca roku 2018.

Koszt całkowity inwestycji: 2 581 505,43 zł
Kwota dofinansowania: 799 999,00 zł
Poziom dofinansowania: 44,47%

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku