Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, aktywność i wspólne spędzanie czasu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2026”, dostępnym tutaj, i do udziału w przygotowanych atrakcjach!
Otwarcie wystawy "Inne spojrzenie"
10 maja 2023 r. na I piętrze Galerii Ratusz odbył się wernisaż prac uczestników pracowni plastycznych Pałacu Młodzieży. Kuratorem wystawy była pani Małgorzata Piłaszewicz, kierownik Działu Sztuk Plastycznych w placówce, która zadbała o to, by na ścianach Urzędu Miejskiego zawisły najpiękniejsze prace wychowanków, a na kubikach stanęły ich rzeźby i ceramiki. Dla wielu młodych artystów była to pierwsza wystawa w życiu. Trzeba tez podkreślić , że na wernisaż przybyła bardzo duża ilość gości. Wernisaż uroczyście otworzył Zastępca Prezydenta Miasta Przemysław Krzyżanowski, zapraszając Pałać Młodzieży w ratuszowe progi również w przyszłym roku.

