Menu główne

Ciepłe Mieszkanie

Gmina Miasto Koszalin zaprasza do udziału w ankietyzacji badającej zainteresowanie mieszkańców dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i poprawą efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Ciepłe Mieszkanie”.

Program skierowany jest do gmin, które w ramach programu mogą uzyskać dotację ze środków udostępnionych Wojewódzkim Funduszom Ochron Środowiska i Gospodarki Wodnej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a następie udzielić dotacji beneficjentom końcowym. Program „Ciepłe Mieszkanie” będzie wspierać zastosowanie: kotła gazowego kondensacyjnego, kotła na pellet drzewny o podwyższonym standardzie, ogrzewania elektrycznego, pompy ciepła powietrze/woda lub pompy ciepła powietrze/powietrze albo podłączenie lokalu do wspólnego efektywnego źródła ciepła. Dodatkowo możliwe będzie wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wymiany okien i drzwi, wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Do złożenia wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie przez Gminę niezbędne jest zebranie informacji poprzez ankietę, które pozwolą na określenie szacunkowej kwoty dofinansowania.

Ankiety należy składać do dnia 9 grudnia 2022 r.:

  • w Urzędzie Miejskim w Koszalinie ul. Rynek Staromiejski 6-7,
  • drogą elektroniczną za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej – ePUAP (/UMKoszalin/SkrytkaESP)

Pobierz ankietę

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku