Menu główne

ZFF "Pomerania Film" - nowy nabór wniosków

30.06.2020
Na zdjęciu pokazane jest logo Pomerania Film Zachodniopomorski Fundusz Filmowy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.06.2020 r. Zachodniopomorski Fundusz Filmowy „Pomerania Film” rozpoczyna XII nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego produkcjom filmowym. W ramach konkursu o wsparcie ubiegać się mogą m.in. filmy fabularne, dokumentalne, animowane czy etiudy filmowe.

Wnioski o wsparcie produkcji filmowych można składać do 28.07.2020 r.

Regulamin konkursu i dokumenty aplikacyjne dostępne są na stronie internetowej Funduszu www.pomeraniafilm.pl w zakładce Regulamin.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 30.09.2020 r.

Donatorami Funduszu są: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydent Miasta Szczecin i Prezydent Miasta Koszalin. Działania realizowane w ramach Funduszu mają na celu promocję Województwa Zachodniopomorskiego, a w szczególności Gminy Miasto Szczecin i Gminy Miasto Koszalin. Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film od 2009 r. działa w strukturach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. W ubiegłym roku obchodził 10-lecie istnienia. Przez dziesięć lat z jego środków wsparcie otrzymały m. in. takie filmy , jak „Bilet na księżyc” Jacka Bromskiego, „Karbala” Krzysztofa Łukaszewicza czy nagrodzony na 59. Krakowskim Festiwalu Filmowym „Portret Suzanne” Izabeli Plucińskiej.

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku