Menu główne

Zaproszenie na webinarium "Twoja Marka w Social Mediach"

16.11.2020
na zdjęciu znajduje się laptop

Szanowni Państwo,

26 listopada 2020 roku serdecznie zapraszamy na organizowane przez nasz projekt polsko -niemieckie webinarium pn. „ Twoja Marka w Social Mediach ”, które przybliży nam umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji w najpopularniejszych mediach społecznościowych oraz wykorzystania ich potencjału reklamowego. 

W po kliknięciu w załączniki w osobnych oknach otworzą się program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres: anna.wroblewska@um.koszalin.pl  lub dorota.drozdowska@um.koszalin.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23.11.2020r.  Webinarium odbywać się będzie z wykorzystaniem platformy ZOOM. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo link do udziału w seminarium. Udział w webinarium jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: 94 348 39 18.

Polsko-niemieckie seminarium online jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A”.

Serdecznie zapraszamy.


Photo by J. Kelly Brito on Unsplash


Załącznik: 
Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku