Menu główne

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH DOTYCZĄCYCH ZMIANY W STATUTACH OSIEDLI MIASTA KOSZALIN

16.07.2020

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE PROPOZYCJI ZMIANY W STATUTACH OSIEDLI MIASTA KOSZALIN

Na podstawie Zarządzenia Nr 284/1035/20 Prezydenta Miasta Koszalina z dnia 15.07.2020 r.  zapraszamy mieszkańców Koszalina do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wprowadzenia zmiany w statutach Osiedli Miasta Koszalin.

Konsultacje odbędą się w terminie od dnia 20 lipca 2020 r. do dnia 2 sierpnia 2020 r. a ich celem będzie zebranie Państwa uwag i opinii dotyczących propozycji zmiany w statutach Osiedli Miasta Koszalin polegającej na wydłużeniu kadencji jednostek pomocniczych.
 
Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w formie badania opinii mieszkańców Miasta Koszalin poprzez umieszczenie propozycji zmiany do statutów Osiedli Miasta Koszalin na stronie internetowej: http://www.koszalin.pl/pl/konsultacje.

Uwagi przyjmowane będą od dnia rozpoczęcia konsultacji za pomocą poczty elektronicznej kierowanej na adres: konsultacje@um.koszalin.pl.

Informacja o wynikach konsultacji społecznych zostanie podana do publicznej wiadomości w terminie 14 dni od daty ich zakończenia na stronie internetowej: http://www.koszalin.pl/pl/konsultacje.
 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH!

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku