Menu główne

XIV Gala Koszalińskiej Kultury

26.03.2024
Koszalińska Gala Kultury

W dniu 26 marca 2024 r. w Filharmonii Koszalińskiej odbędzie się XIV Gala Koszalińskiej Kultury.

Wnioski o przyznanie nagród w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, zgodnie z Uchwałą nr Uchwała Nr XLIX /723/ 2018 Rady Miejskiej w Koszalinie z dnia 15 października 2018 r. rozpatruje i opiniuje Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta. Swoje stanowisko Kapituła przedstawia Prezydentowi Miasta. Kapituła pracuje w następującym składzie:

- radni Rady Miejskiej, członkowie Komisji Kultury: Krystyna Kościńska – przewodnicząca Kapituły, Bożena Kaczmarek, Leopold Ostrowski i Izabela Wesołowska.

- przedstawiciele Rady Kultury przy Prezydencie Miasta: Elżbieta Malczewska - Giemza, Maciej Osada - Sobczyński, Łukasz Waberski i Mariusz Rodziewicz

- przedstawicielki Prezydenta Miasta Koszalina: Dorota Pawłowska - dyrektorka Wydziału Kultury i Spraw Społecznych, Kamila Stępniak - Maciołek – kierowniczka Referatu Kultury i Sportu.

W bieżącym roku Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta rozpatrzyła 72 wnioski o przyznanie nagrody za osiągnięcia w dziedzinie tworzenia, upowszechniania i ochrony kultury.

Zgodnie z opinią Kapituły i decyzją Prezydenta Miasta przyznano 53 nagrody. Laureatów poznamy już we wtorek wieczorem w Filharmonii Koszalińskiej.

Gala Koszalińskiej Kultury rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na wydarzenie po okazaniu zaproszenia.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku