Menu główne

Wodociągowy konkurs

22.03.2023
Wodociągowy konkurs
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja ogłaszają konkurs z okazji Światowego Dnia Wody pod hasłem "Bądź zmianą na lepsze dla wody - obiecaj". Konkurs odbywa się pod patronatem Piotra Jedlińskiego, Prezydenta Koszalina.
Zadanie: w komentarzu pod tym postem jak najciekawiej dokończ zdanie "Kroplo Wody, w dniu Twojego święta obiecuję, że ..." Pomyśl i napisz jedno zdanie, w którym obiecasz, co będziesz jeszcze lepiej robić na co dzień, aby mądrze gospodarować wodą kranową, pomagać chronić zasoby wody zdatnej do spożycia i ograniczać skutki zmian klimatu. Wygrywają trzy osoby, który obietnice zdobędą najwięcej lajków.Nagrody: bluzy sportowe z kapturem z logo Koszalin Centrum Pomorza, wodociągowe parasole i szklanki z logo.
Zanim się zgłosisz do zabawy, zapoznaj się z Regulaminem: https://mwik.koszalin.pl/.../konkurs-badz-zmiana-na...
Na ekologiczne obietnice MWiK czekają do 31 marca do godz. 12:00.
Hasło tegorocznej edycji Światowego Dnia Wody brzmi "Przyspieszanie zmian. Bądź zmianą, jaką chcesz widzieć na świecie". Więcej znajdziesz tutaj: www.worldwaterday.org.
Powodzenia!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku