Menu główne

Trwają warsztaty merytoryczne nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego.

23.05.2022

Ponad 160 uczestników - przedsiębiorcy, działacze społeczni, pracownicy samorządowi a także mieszkańcy wzięło udział w warsztatach diagnostyczno-projektowych i dyskusji jak powinien wyglądać rozwój Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego w zakresie stanu dróg, obiektów publicznych, działalności społecznej i gospodarczej. W sumie, przez ponad 12 godzin warsztatów w Koszalinie, Kołobrzegu i Białogardzie wspólnie wyznaczono kierunki działań i przedsięwzięcia konieczne do realizacji.

Efekty prac zostaną ujęte w Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Fukcjonalnego, która będzie gotowa w I kwartale 2023 r. 

Strategia Rozwoju Ponadlokalnego KKBOF pozwoli na wykorzystanie środków unijnych dostępnych w perspektywie finansowej 2021-2027 przez 23 samorządy zrzeszone w ramach KKBOF, tj. Gmin: Będzino, Białogard, Miasto Białogard, Biesiekierz, Bobolice, Dygowo, Gościno, Karlino, Kołobrzeg, Miasto Kołobrzeg, Miasto Koszalin, Manowo, Mielno, Polanów, Rymań, Sianów, Siemyśl, Świeszyno, Tychowo, Ustronie Morskie oraz Powiatów: Białogardzki, Kołobrzeski, Koszaliński.

Ostatnie z cyklu spotkanie odbędzie się 30 czerwca br. w sali konferencyjnej Hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie. Warszaty trwają od godz. 10.00 do 14..00.

Zapraszamy do udziału.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku