Menu główne

TEDxKoszalin 2019 - Breaking Borders

07.10.2019
Konferencja TEDxKoszalin

Konferencja TEDx odbyła się w Koszalinie już trzy razy. Zarówno pierwsza, druga jak i trzecia edycja była ogromnym sukcesem. Tym razem 19 października 2019 roku na scenie Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki wystąpi 10 prelegentów. Każdy z nich podzieli się z widzami inspirującymi historiami. W niespełna 18 minut postara się przekazać ideę, która ma potencjał zmienić punkt widzenia uczestników. Listę prelegentów można znaleźć na stronie internetowej w zakładce "Prelegenci" (www.tedxkoszalin.pl/prelegenci). Historie płynące ze sceny będą różnorodne.

"Breaking Borders" to hasło przyświecające tegorocznej edycji TEDxKoszalin. Organizatorzy i prelegenci chcą zaintrygować i zmusić do myślenia. Jeśli lubicie słuchać o czymś, co jest nowe i odkrywcze, szukacie inspiracji, a cudze historie potrafią Was poruszyć i sprawić, że chcecie zmienić coś w swoim życiu, to TEDxKoszalin jest wydarzeniem, w którym warto uczestniczyć.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11:00 (rejestracja od godziny 10:00) w sobotę 19.10.2019 i potrwa do godziny 16:00. Wydarzenie jest w pełni darmowe. 

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku