Menu główne

Sylwester 2019/2020

27.12.2019

Serdecznie zapraszamy na Sylwester Miejski 2019/2020, który odbędzie się na Rynku Staromiejskim(na placu przed Ratuszem) w Koszalinie.


Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru będzie wspaniała Natalia Nykiel, która na scenie pojawi się o godzinie 23:30.

Tuż przed północą życzenia wszystkim mieszkańcom i gościom złoży Prezydent Miasta Piotr Jedliński, a następnie rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.

Wspólnie pożegnajmy stary rok 2019 i powitajmy nowy 2020 rok 

Do zobaczenia :)


Informacje o artystce:

Natalia Nykiel mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Albumem stworzonym we współpracy z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox, Natalia zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę  – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt, singiel „Error” dotarł do pierwszego miejsca zestawienia AirPlay!). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 170 milionów wyświetleń.

Ostatnim singlem artystki jest utwór „Łuny”. Teledysk do piosenki otrzymał główną nagrodę na Queen Palm International Film Festival w Palm Springs oraz był nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii „Najlepszy teledysk”.

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku