Menu główne

Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy - konferencja

20.02.2020
Konferencja prasowa z udziałem m.in. Prezydenta Miasta
W Hali Widowiskowo –Sportowej odbyła się konferencja zapowiadająca 18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair. 

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair odbędą się 26 lutego 2020 r. w godz. 11.00 -15.00, w Hali Widowiskowo -Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie Organizatorem Targów Edukacji i Pracy jest Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej oraz Biuro Targów Bałtyk.

Patronat honorowy nad Targami objął Prezydent Miasta Koszalina. Miasto Koszalin weźmie udział w Targach jako Partner/Wystawca. 

Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy to największa impreza targowa na Pomorzu Środkowym, której głównym założeniem jest aktywizacja lokalnego rynku pracy oraz inspirowanie nowych pomysłów na własną karierę zawodową. Dotychczasowe 17 lat Targów to około 1200 wystawców i ponad 40 000 odwiedzających.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Skierowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia, w tym studentów i absolwentów z regionu Pomorza Środkowego. Pracodawcom umożliwiają pozyskanie najzdolniejszych studentów i absolwentów dla celów rekrutacyjnych, a osobom poszukującym pracy umożliwiają zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub pozyskanie praktyki bądź stażu.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku