Menu główne

Spotkanie konsultacyjne w sprawie zmiany planu miejscowego!

23.05.2022
panorama Koszalina

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Koszalinie w rejonie ulic Lechickiej, Szczecińskiej oraz Bohaterów Warszawy, które odbędzie się 25 maja br. o godzinie 16.30 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie. W czasie spotkania będzie możliwość zgłaszania wniosków do planu miejscowego, a także będzie możliwość rozmowy z architektem.

Przypominamy, że do końca maja trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Koszalinie w rejonie ulic Lechickiej, Szczecińskiej oraz Bohaterów Warszawy. Wnioski do zmiany planu miejscowego można zgłaszać elektronicznie - ELEKRONICZNY FORMULARZ ZGŁASZANIA WNIOSKÓW. (klikając w link zostaniecie Państwo przeniesieni do strony elektronicznego formularza zgłaszania wniosków)

Zapraszamy do dyskusji!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku