Menu główne

Spotkanie konsultacyjne ONLINE!

20.10.2020

Szanowni Państwo,

ze względu na sytuację epidemiczną w naszym regionie planowane spotkanie konsultacyjne dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego dla części Osiedla Unii Europejskiej odbędzie się tylko ONLINE!

Żeby wziąć udział w spotkaniu prosimy zgłaszać się mailowo, wysyłając wiadomość na adres konsultacje@um.koszalin.pl. W odpowiedzi prześlemy link do spotkania oraz instrukcję, jak wziąć udział w spotkaniu ONLINE.


Spotkanie przeprowadzimy na Zoomie (namiary na nasz pokój znajdują się poniżej), rozpoczniemy 21 października równo o 17.00, ale od 16.40 będzie możliwość dołączenia i przetestowania, czy wszystko działa.

Jeżeli chcesz aktywnie wziąć udział w spotkaniu przygotuj urządzenie z kamerą i mikrofonem (laptop, telefon). Zachęcamy do tego!

W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań i udziału w dyskusji. Będzie możliwość korzystania z chatu na Zoomie oraz komentowania na Facebooku.

Nasz pokój spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/89169383730?pwd=eXRjWkNzU3AvcU5YV29RanlUVzJGUT09

(ID spotkania: 891 6938 3730).

Przed dołączeniem do rozmowy może okazać się potrzebne zainstalowanie Zooma (zajmuje to dosłownie chwilę, czyli pobranie pliku instalacyjnego oraz jego otworzenie).

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu Koszalińskie Konsultacje na Facebooku – podczas transmisji widoczne będą tylko te osoby, które zabierają głos, jeśli więc nie chcesz, by Cię widziano, mów z wyłączoną kamerą (możesz też nie wpisywać imienia i nazwiska jako swojej nazwy, jednak miło nam będzie jeżeli będziemy Ciebie widzieli). W trakcie będziemy robić zdjęcia, ale tylko w celu przygotowania raportu ze spotkania.

A jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z logowaniem albo pytania do architekta, których nie będziesz mógł zadać na Zoomie albo Facebooku zachęcamy do skorzystania z telefonu 94 348 87 80.

Pod tym numerem telefonu postaramy się rozwiązać problemy albo przekażemy architektowi Twoje pytanie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu ONLINE!


Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku