Menu główne

Rozwój zrównoważonego transportu - ekologiczne i sprawne rozwiązania dla miast KKBOF

27.05.2022

Zrównoważona mobilność miejska to odpowiedź na główne wyzwania w rozwoju miast Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego. Budowanie konkurencyjnej gospodarki przy zachowaniu, a nawet podwyższaniu, jakości życia mieszkańców, harmonijne łączenie różnych środków transportu, uzupełnianie infrastruktury w celu bezpiecznego i wygodnego przemieszczania się pieszo, rowerem, komunikacją miejską, a także pociągiem - o tym jak to zrobić aby działało rozmawiali samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele nauki i organizacji pozarządowych podczas warsztatów fokusowych, które odbyły się w siedmiu miastach KKBOF: Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Karlinie, Sianowie, Mielnie i Polanowie.

Wnioski z dyskusji zostaną podsumowane w Planie Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, któy jest opracowywany w ramach Strategii Rozwoju Ponadlokalnego KKBOF 2021-2030.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku