Menu główne

Rowerowy Tour po Polskim Wybrzeżu - Świętokrzyska Strefa Chilloutu

02.08.2022
Pan na rowerze

7 miejscowości

7 dni

Kapsuła 5D

Pokazy rowerowe

Konkursy

Nagrody

Strefa chillout

Wszystko to i wiele więcej zajdziecie Państwo w Świętokrzyskiej strefie chilloutu !

Jak kołysze wiatr, jak świeci słońce, jak pada deszcz jak pachnie las w Górach Świętokrzyskich? Tego wszystkiego można dowiedzieć się dzięki Odlotowej Kapsule 5D,w której wyświetlamy filmy prezentujące atrakcje Regionu Świętokrzyskiego oraz Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo w piątym wymiarze !

Mrożące krew w żyłach pokazy rowerowe w wykonaniu Krystiana Herby, 6-krotnego rekordzisty Guinnessa w zdobywaniu najwyższych budynków świata ...na rowerze również do obejrzenia w naszej strefie!

Imprezę poprowadzi MR. ROBOT

Codziennie od 15:30 do 20:00

Schodzisz z plaży? Idziesz na obiad? Lody? Gofry? Zajrzyj do naszej Świętokrzyskiej Strefu Chilloutu i wsiądź do magicznej kapsuły 5D! Zapoznaj się z największymi atrakcjami turystycznymi Regionu Świętokrzyskiego oraz Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo! Może po odpoczynku nad morzem zapragniesz odwiedzić niewysokie, ale bardzo stare i urokliwe Góry Świętokrzyskie? A może po błogim odpoczynku na leżaku warto wsiąść na rower i przejechać fragment najdłuższego w Polsce szlaku rowerowego Green Velo?

Organizatorzy są do Twojej dyspozycji! Chętnie opowiemy co warto zobaczyć w naszym regionie oraz odpowiemy na wszelkie pytania z nim związane!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku