Menu główne

Przytul mnie!

07.05.2013

Świat wokół nas może być bardziej przyjaznym miejscem, jeśli tylko obudzimy w sobie delikatną naturę. Jak to zrobić? To całkiem proste! Wystarczy częściej okazywać sobie pozytywne emocje - uśmiechać się i przytulać.

Od jakiegoś czasu prowadzona jest kampania reklamowa firmy MILKA i RMF FM pod szyldem - "Milka. Moje miasto się przytula". Akcja ma promować miejsce, w którym spotkamy życzliwych, przyjaznych i otwartych na siebie ludzi. Taki właśnie jest przecież Koszalin!

Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy swoje głosy mogą oddawać za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl   oraz aplikację na Facebooku (Facebook.com/Milka). Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.
Pierwszy etap zakończy się 18 maja br. i wyłoni trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one będą walczyć w kolejnych tygodniach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.  

Nagrodą główną dla zwycięzcy, najmilszego miasta w Polsce, jest promocja miasta w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych. 

W czasie akcji można wziąć udział w konkursach organizowanych przez Milkę wspólnie z radiem RMF FM i walczyć o indywidualne nagrody.

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku