Menu główne

Przed nami Festiwal 14. Koszalińskich Konfrontacji Młodych „m-teatr” 2023

19.09.2023
Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

Przed nami Festiwal 14. Koszalińskich Konfrontacji Młodych „m-teatr” 2023

Już od środy 27  września do niedzieli 01 października zapraszamy na spektakle do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w ramach Festiwalu 14. Koszalińskie Konfrontacje Młodych „m-teatr” 2023.

Ideą Festiwalu jest stworzenie warunków do zaprezentowania spektakli teatralnych reżyserów młodego pokolenia. Spektakli, które zainicjują głębszą dyskusję o nowej myśli teatralnej, która w niedługim czasie będzie – być może – określała warunki funkcjonowania polskich teatrów.

Od początku swojego istnienia Festiwal “m-teatr” wzbogacał kalendarz kulturalny Koszalina, ale także miał zasięg krajowy, ponieważ udział w nim brali turyści odwiedzjący nasz region. Mimo swojej młodej historii Festiwal “m-teatr” został pozytywnie przyjęty przez twórców teatralnych, środowisko artystyczne oraz krytyków. Minione edycje Festiwalu “m-teatr” były sfinansowane ze środków własnych Bałtyckiego Teatru Dramatycznego oraz przy udziale Mecenasów Kultury, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydenta miasta Koszalina, którzy wsparli przedsięwzięcie.

Bilety są dostępne do nabycia w kasie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku