Menu główne

Pozyskiwanie środków zewnętrznych - konsultacje telefoniczne

23.11.2020
na zdjęciu znajduje się dłoń trzymająca telefon komórkowy
Centrum Usługowo–Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie, działające w strukturach Urzędu Miejskiego w Koszalinie, zaprasza po raz kolejny przedsiębiorstwa do skorzystania z telefonicznego doradztwa w zakresie „Współpracy polsko-niemieckiej w zakresie kooperacji i możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych"

W dniach 24.11 - 8 .12.2020 roku, w godz.10:00-13:00, zapraszamy do kontaktu firmy, które są zainteresowane współpracą polsko-niemiecką w zakresie kooperacji oraz możliwością pozyskiwania środków zewnętrznych do współpracy.
Konsultacje odbywają się cyklicznie.
Temat przewodni konsultacji to „Współpraca polsko-niemiecka w zakresie kooperacji i możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych"

Do Państwa dyspozycji są :
  • Dorota Drozdowska, Inspektor w Biurze Pełnomocnika Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia tel.+48 94 348 39 18 kom. 572 838 586
  • Anna Wróblewska, Podinspektor w Biurze Pełnomocnika Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia tel.+48 94 348 39 18 kom. 572 838 586
Centra Usługowo–Doradcze Euroregionu Pomerania funkcjonują na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, jako regionalni usługodawcy. Świadczone usługi obejmują pośrednictwo w znalezieniu partnerów do współpracy oraz wspieranie kontaktów służących rozwojowi gospodarczemu. Ponadto pomagają w znalezieniu informacji, pośredniczą w kontaktach z doradcami oraz organizują wydarzenia związane z rozwojem gospodarczym regionu.

Photo by NeONBRAND on Unsplash

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku