Menu główne

Nagroda dla Miejskiej Energetyki Cieplnej podczas XXVII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach!

18.09.2023
W imieniu MEC nagrodę za skuteczną komunikację oraz za oszczędne gospodarowanie zasobami z rąk szefa IGCP Jacka Szymczaka (z lewej), odebrał prezes zarządu, Robert Mania.
Forum Ciepłowników Polskich to największa, coroczna konferencja ciepłownicza, organizowana przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Tematem tegorocznego Forum były „Priorytety ciepłownictwa systemowego. Perspektywa 2030/2050”.
Podczas dwudniowej konferencji poruszane były wszelkie najważniejsze sprawy, z jakimi mają do czynienia polskie firmy ciepłownicze.
Podczas forum wręczono również nagrody i wyróżnienia za podejmowane przez poszczególne firmy działania. Jedną z nagrodzonych była Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie, która została wyróżniona za skuteczną komunikację oraz za oszczędne gospodarowanie zasobami, co ma szczególne znaczenie w dobie rozsądnego wykorzystywania energii, mediów i wszelkich produktów.
Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku