Menu główne

Muzeum zaprasza na wykład i plażę

19.08.2022
Zdjęcie przedstawia dzieci podczas "wykopalisk" na plaży

Dziś, 19 sierpnia, o godz. 18.00 Muzeum w Koszalinie zaprasza na drugi wykład towarzyszący wystawie czasowej "Horyzonty pejzażu. Nowe widzenie natury w malarstwie II połowy XX wieku". Tym razem wygłosi go Łukasz Rozmarynowski, kurator tej ekspozycji, kierownik Działu Sztuki Współczesnej Muzeum w Koszalinie. Jego wystąpienie nosi tytuł "Natura jako partner procesu twórczego. O sposobach "ożywiania" dzieł sztuki przez przyrodę".  Spotkanie z kuratorem odbędzie się w siedzibie Muzeum przy ul. Młyńskiej - na I piętrze tzw. Kamienicy Młynarza. Wstęp wolny.

We wtorek 23 sierpnia o godz. 10.00 pracowników Muzeum w Koszalinie będzie można spotkać na plaży w Łazach (na lewo od głównego zejścia), gdzie odbędzie się akcja zatytułowana "Gdzieś tu jest dinozaur...". Dzieci wspólnie z muzealnikami będą odkrywać w bałtyckich piaskach szkielet prahistorycznego zwierzęcia. Zabawa organizowana jest w ramach miejskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". Wstęp wolny. W tegoroczne wakacje impreza odbyła się już 30 lipca i cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku