Menu główne

Miejsca Przyjazne Rowerzystom

16.02.2022
Zdjęcie przedstawiające animowanych trzech kolarzy
W związku z rozpoczętym naborem do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR), Urząd Miejski w Koszalinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału i rejestracji w systemie.
Podstawowymi założeniami systemu MPR są: czytelna informacja o udogodnieniach i atrakcjach dostępnych na trasie rowerowej, ujednolicenie poziomu świadczonych usług oraz łatwe wyszukiwanie podmiotów należących do sieci.
Organizatorem powyższego przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
Dzięki obecności w systemie MPR można zyskać dodatkowych klientów i przewagę konkurencyjną poprzez promocje na stronie internetowej poświęconej turystyce w województwie zachodniopomorskim, promocje w social mediach, obecność na mapach rowerowych, publikacjach i innych materiałach promocyjnych na temat Tras rowerowych Pomorza Zachodniego. Certyfikat będziecie możnao tez wykorzystywać w swoich działaniach marketingowych np. umieszczając logo MPR na swoim obiekcie, stronie internetowej, social mediach czy ulotce.
Udział w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim jest dobrowolny i bezpłatny.
Nabór do projektu zaplanowano od 1 stycznia do 29 kwietnia 2022 roku, a przyznanie rekomendacji przed sezonem wakacyjnym.
Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do tworzenia wspólnej infrastruktury rowerowej.

Zdjęcie: freepik.com 

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku