Menu główne

Międzynarodowy Dzień Teatru

27.03.2024
Międzynarodowy Dzień Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który obchodzony jest na całym świecie 27 marca, wszystkim pracownikom koszalińskiej sceny artystycznej, składamy wyrazy uznania oraz życzenia wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Od tysięcy lat teatr zachwyca, wzrusza i inspiruje. W tym mistycznym miejscu, my – widzowie, jako uczestnicy podróży po magicznym świecie słowa, muzyki, ruchu i blasku reflektorów, doświadczamy niezapomnianych przeżyć. Przygotowywane przez Państwa spektakle podkreślają znaczenie twórczej wolności, ukazują bogactwo artystycznej wypowiedzi oraz różnorodność.

Myślimy z uznaniem o niezastąpionym wpływie na jakość życia kulturalnego w Koszalinie. Wraz z miłośnikami teatru z szacunkiem odbieramy podjęte i bardzo wytrwałe formy dostosowania koszalińskich scen i ich repertuarów do wymogów obecnego czasu. 

Dziękujemy Wam, że jesteście i dzielicie się z koszalińskimi widzami swoim talentem, zaangażowaniem i wiarą w sztukę. Życzymy, by Wasza praca owocowała w dobre, mądre i ważne dzieła, które przyniosą satysfakcję zarówno samym twórcom, jak i publiczności.

Wszystkiego najlepszego z okazji Państwa teatralnego święta!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku