Menu główne

Marta Jastrzębska -Macko zaprosiła na podróż kwantową

10.02.2023
Artystka z synem na tle swoich prac

9 lutego 2023 r. w Galerii Ratusz odbył się wernisaż młodej artystki Marty Jastrzębskiej-Macko pt. „W podróży kwantowej”. Była to druga w tym roku wystawa zorganizowana przy współpracy Zespołu Pracy Twórczej Plastyki.

Pani Marta jest jednym z nowych członków Zespołu Pracy Twórczej Plastyki. Malując wykorzystuje technikę mieszaną, używając farb akrylowych oraz olejnych. Tworzy głównie obrazy abstrakcyjne, wśród nich pejzaże.

Tego dnia, jak zapowiedziała artystka, zabrała wszystkich przybyłych gości do swojego świata, w którym zaprezentowane zostało wyobrażenie na temat wędrówki w czasie na poziomie kwantowym. To świat pełen otwartości, pozytywnych wibracji.

Uroczystego otwarcia dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Przemysław Krzyżanowski.

Wśród gości nie zabrakło Radnych z Komisji Kultury Bożeny Kaczmarek oraz Izabeli Wesołowskiej. Obecni byli także: Teresa Turkiewicz, V-ce Prezes ZPTP,  Elżbieta Kalińska, która przybliżyła sylwetkę Pani Marty Jastrzębskiej-Macko, rodzina, nauczyciele, przyjaciele oraz artyści i licznie przybyłe media.

Miłym akcentem był występ gitarzystki Amelii Zoruk-Głowackiej oraz chóru „Kanion” z Cewlina.

Wystawę można oglądać w Galerii Ratusz na I p. przez cały luty 2023 r.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku