Menu główne

Koszalińskie Konfrontacje Młodych m-teatr

13.09.2016

Ideą Festiwalu Koszalińskie Konfrontacje Młodych m-teatr jest stworzenie warunków do zaprezentowania spektakli teatralnych reżyserów młodego pokolenia, które dadzą początek głębszej dyskusji o nowej myśli teatralnej, jaka w niedługim czasie będzie - być może- wyznaczała warunki funkcjonowania polskich teatrów.

Przewodnim hasłem tegorocznej, 7. edycji KKM "m-teatr" 2016 r. , która odbywa się od 14 do 18 września 2016 r., będzie "Reżyser w rzeczywistości".

Od początku swojego istnienia, m-teatr znacznie wzbogacił kalendarz kulturalny Koszalina, a także kraju. Pragniemy wykorzystać położenie naszego miasta i zaprezentować teatralne projekty także gościom odwiedzającym nasz region. Mimo młodej historii, Festiwal został pozytywnie przyjęty przez twórców teatralnych, środowisko artystyczne oraz krytyków. Minione edycje Festiwalu były sfinansowane ze środków własnych Bałtyckiego Teatru Dramatycznego oraz wsparte przez Marszałka Zachodniopomorskiego i Prezydenta Koszalina.

repertuar repertuar 2

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku