Menu główne

Koszalin - propozycja rozszerzenia zasięgu administracyjnego miasta

16.11.2020
Badanie ankietowe. Na zdjęciu Koszalin z lotu ptaka

Badanie ankietowe jest prowadzone w związku z przygotowywaniem przez Urząd Miasta Koszalina koncepcji rozszerzenia zasięgu administracyjnego obszaru miasta Koszalina o niektóre miejscowości (sołectwa) z sąsiadujących gmin wiejskich i miejsko-wiejskich wchodzących w skład powiatu koszalińskiego. Chcielibyśmy się dowiedzieć Państwa opinii na temat niektórych kwestii związanych z ewentualną realizacją tej koncepcji.

Chodzi o gminę miejsko-wiejską Sianów - sołectwo Skwierzynka, sołectwo Kędzierzyn, sołectwo Gorzebądź, gminę wiejską Manowo - sołectwo Kretomino, gminę wiejską Świeszyno - sołectwo Konikowo i gminę wiejską Biesiekierz - sołectwo Stare Bielice.

Ankietę przygotowano w zespole badawczym prowadzącym analizę uwarunkowań społecznych, gospodarczych i przestrzennych procesu rozszerzenia zasięgu administracyjnego miasta Koszalina. Ankieta ma charakter anonimowy, jednak w wypadku pytań otwartych, możliwe jest podanie danych umożliwiających ewentualny późniejszy kontakt z respondentem w sprawie odpowiedzi na pytania ankiety.

Zapraszamy do udziału w badaniu. Ankietę można wypełnić do 22. listopada br. do północy.

Link: Badania ankietowe

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku