Menu główne

KONSULTACJE PROJEKTU PLANU MIEJSCOWEGO TERENU "DZIERŻĘCIN - LUBIATOWO"

12.09.2022
panorama terenu Dzierżęcin - Lubiatowo

Szanowni Państwo,

w dniu 12 września 2022 roku o godz. 15:30 w Urzędzie Miejskim w Koszalinie w sali konferencyjnej (nr 300) odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami miasta dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Dzierżęcin – Lubiatowo” w Koszalinie.

Spotkanie ma na celu prezentację ustaleń projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu "Dzierżęcin - Lubiatowo" oraz umożliwienie dyskusji między mieszkańcami a projektantem planu nad przyjętymi w nim rozwiązaniami. Materiały dotyczące przedmiotu konsultacji umieszone zostaną na stronie internetowej przed spotkaniem. Sprawozdanie z wynikami konsultacji zostanie opublikowane na stronie internetowej w terminie do 30 dni po zakończeniu konsultacji.

Mapa oraz treść projektu planu miejscowego dla terenu "Dzierżęcin - Lubiatowo" znajdują się w załącznikach poniżej. Zapraszamy do zapoznania się. 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku