Menu główne

KONKURS "Nasze zwierzaki w obiektywie"

31.01.2024
fot. freepik

Wraz z CK105 w Koszalinie zapraszamy Was do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym pt. „Nasze zwierzaki w obiektywie” w ramach 8. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej Filmoniada.

Festiwal odbędzie się w dniach 21-23 marca 2024r. Jego filar stanowi promocja sztuki filmowej wśród widzów w wieku przedszkolnym, oraz wczesnoszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową, w których udział wezmą dzieci w charakterze gości. Nie bez znaczenia jest również data Festiwalu. Dzieci powitają wiosnę  w niekonwencjonalny sposób. Kolorowy korowód dzieci przejdzie główną ulicą Koszalina, by w Centrum Kultury wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na ważną rolę towarzystwa zwierząt w życiu człowieka oraz uwrażliwienie dzieci oraz ich opiekunów na sprawy zwierząt.  Poza tym celem konkursu jest wyrażenie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami oraz kontaktami z nimi, co kształtuje postawę szacunku oraz empatii w stosunku do zwierząt. Konkurs ma za zadanie zmotywować dzieci do pogłębiania wiedzy o środowisku przyrodniczym, a przy okazji pozwoli rozwinąć umiejętności fotograficzne.

Waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia, na którym zaprezentujecie swoje zwierzątko. Możecie wykonać zdjęcie samodzielnie lub z pomocą swoich rodziców, może to być także selfie z Waszym pupilem. Po wykonaniu zdjęcia wywołajcie (forma preferowana) lub wydrukujcie je i dostarczcie do Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Dostarczona praca powinna być w formacie zbliżonym do A4 (min. 20x30cm).

Uczestnicy Konkursu:
- konkurs przeznaczony jest dla dzieci do 12 lat oraz ich rodziców lub opiekunów,
- uczestnikami konkursu mogą być rodziny – czyli dzieci i uczniowie wraz z rodzicami (z widocznym wkładem pracy dziecka).

Do Waszej pracy koniecznie dołączcie metryczkę, zawierającą następujące dane:
imię, nazwisko dziecka i rodzica oraz wiek dziecka
imię Waszego pupila,
telefon kontaktowy rodzica lub opiekuna,
podpis rodzica lub opiekuna (podpis jest równoznaczny z zapoznaniem się i zaakceptowaniem treści Regulaminu Konkursu),
dane osoby/placówki zgłaszającej pracę.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2024 r.

Wyniki konkursu ogłosimy w sobotę 16 marca 2024r. podczas seansu Kina Małego Widza, natomiast wręczenie nagród nastąpi w trakcie Festiwalu tj. 21-23 marca 2024r. Wszystkie prace będzie można podziwiać w holu kina podczas ósmej edycji Filmoniady.

Do wygrania karnety do kina oraz nagrody rzeczowe!
- I miejsce – roczny karnet na cykl filmowy „Kino Małego Widza” oraz nagroda rzeczowa,
- II miejsce – półroczny karnet na cykl filmowy „Kino Małego Widza”oraz nagroda rzeczowa,
- III miejsce  – 6 biletów na cykl filmowy „Kino Małego Widza” oraz nagroda rzeczowa,
- wyróżnienia – bilet na cykl „Kino Małego Widza” lub nagroda rzeczowa.
 

REGULAMIN NA STRONIE: https://www.ck105.koszalin.pl/wydarzenia-kulturalne/konkurs-nasze-zwierzaki-w-obiektywie

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku