Menu główne

Konkurs na zaprojektowanie gry planszowej!

13.02.2018

Urząd Miejski w Koszalinie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym na zaprojektowanie gry planszowej w ramach edukacji ekologicznej prowadzonej przez Gminę Miasto Koszalin.

Celem konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi oraz skierowanie uwagi mieszkańców na działania wspierające hierarchię postępowania z odpadami, selektywną zbiórkę oraz recykling odpadów.

Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie sami przekonają się dlaczego warto segregować odpady, z jakimi trudnościami borykają się mieszkańcy oraz przeanalizują zasady gospodarowania odpadami jakie obowiązują w naszym mieście.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji i projektu edukacyjnej gry planszowej dotyczącej gospodarki odpadami w Koszalinie.  Prace konkursowe należy składać do 15.03.2018 r. Nagrodą konkursową jest rejs żaglowcem La Grace po Morzu Śródziemnym.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć lub wysłać w kopercie na adres:

Urząd Miejski w Koszalinie

Wydział Środowiska

ul. Rynek Staromiejski 6-7

75-007 Koszalin

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie konkursowym.

Formularz zgłoszeniowy 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku