Menu główne

Konferencja pn.: Program lokalnej samowystarczalności energetycznej i gospodarki obiegu zamkniętego

13.09.2023
Konferencja pn.: Program lokalnej samowystarczalności energetycznej i gospodarki obiegu zamkniętego
Program lokalnej samowystarczalności energetycznej i gospodarki obiegu zamkniętego - to nazwa dzisiejszej konferencji, która odbywa się w auli Politechniki Koszalińskiej ♻️♻️

Wiedząc jak ważne są zagadnienia zagrożeń klimatycznych i jak wielkie czekają nas wyzwania, podczas wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. odpadach komunalnych jako źródle energii, gospodarce w obiegu zamkniętym czy koncepcji samowystarczalności energetycznej naszego miasta.

Warto przypomnieć, że w Koszalinie bezustannie prowadzimy liczne działania proekologiczne. Jednym z nich, bez wątpienia jest budowa nowoczesnej spalarni, która powstanie do 2026 roku. To wielki krok w przyszłość dla naszego miasta i Środkowego Pomorza. Instalacje termicznego przekształcania odpadów są całkowicie bezpieczne, a w Polsce szczególnie potrzebne.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Politechniki Koszalińskiej, Urzędu Miejskiego w Koszalinie oraz koszalińskich firm komunalnych: Miejskiej Energetyki Cieplnej, Miejskiego Zakładu Komunikacji i Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

#CentrumPomorza

Alert

Bezpieczne wakacje w Koszalinie - czas na lato pełne atrakcji! Harmonogram wydarzeń dostępny jest tutaj.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku