Menu główne

KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM

06.10.2021
Plakat KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM
KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM

18.10.2021 r. (poniedziałek), godz. 19:00
Koszalin, Filharmonia Koszalińska im. s. Moniuszki, ul. Piastowska 2

 Zapraszamy Państwa do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie usłyszycie m.in. najpiękniejsze arie, duety, walce i polki  J.Straussa, F.Lehara czy I. Kalmana oraz arie i duety wszechczasowych innych kompozytorów.
Tegoroczny koncert. w wykonaniu znanych – polskiej i europejskiej publiczności, artystów – laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, przeniesie widzów do ojczyzny walca, prezentując światowy kunszt wokalny.
Wśród wykonawców:

- Agata Sava, mezzosopranistka, solistka opery w Pradze, koncertująca na scenach całego świata, m.in.: w Chicago Philharmonic Hall oraz w salach Zurychu, Genewy  i  Japonii.

- Anita Rywalska, sopranistka, gwiazda „Akademii Humoru” - Waldemara Malickiego.

- Oskar Jasiński, tenor, solista Śląskiej Operetki Kameralnej, ulubieniec publiczności, który też, z wielką klasą i humorem prowadzi koncerty.

- Artur Banaszkiewicz, skrzypek, kompozytor, często prezentujący wirtuozowskie parafrazy znanych utworów. Autorski koncert Wieczór w krainie Czardasza, zaprezentował m.in. w prestiżowych Lincoln Center w Nowym Jorku, czy Lipskim Gewandhaus.

Solistom towarzyszy zespół MaesQuartet.
Usłyszymy największe przeboje Króla walca Johanna Straussa oraz arie i duety z najbardziej znanych operetek, takich, jak: Zemsta NietoperzaKsiężniczka Czardasza, Baron Cygański czy Wesoła Wdówka.

Punkt sprzedaży biletów:
Kasa biletowa Filharmonii: tel. 94 342 62 20

Sprzedaż biletów on-line:  
- Po kliknięciu w link w nowym oknie otworzy się strona kupbilecik.pl:  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/56994/Koszalin/Koncert+Wiede%C5%84ski+z+Klas%C4%85+i+Humorem/

Rezerwacja biletów i zamówienia grupowe: tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku