Menu główne

Kolejny etap realizacji przebudowy ul. Piłsudskiego zaczyna się 2 sierpnia

28.07.2022
Kolejny etap realizacji przebudowy ul. Piłsudskiego zaczyna się 2 sierpnia

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że od dnia 02.08.2022r. firma STRABAG Sp. z o.o. planuje przystąpić do kolejnego etapu realizacji przebudowy ul. Piłsudskiego na odcinku pomiędzy ul. Sportową, a ul. Traugutta w Koszalinie.

W związku z powyższym od 02.08.2022r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na wyłączeniu z ruchu kołowego w/w odcinka. Ruch pieszy odbywał się będzie wyznaczonymi korytarzami komunikacyjnymi.

 

Jednocześnie, dla lokalnego ruchu mieszkańców udostępniony zostanie, dotychczas zamknięty odcinek ulicy Piłsudskiego pomiędzy ul. Kościuszki, a ulicą Sportową (wraz ze skrzyżowaniem Piłsudskiego – Sportowa – Moniuszki).

Wykonawca pragnie jednak podkreślić, iż zgodnie z zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu udostępniony odcinek to nadal plac budowy, na którym mogą pojawić się utrudnienia w ruchu spowodowane prowadzeniem wykończeniowych prac brukarskich.

Ruch pojazdów na odcinku Kościuszki - Sportowa odbywał się będzie po wykonanej bitumicznej warstwie wiążącej, a warstwa ścieralna ułożona zostanie na przełomie III – IV kw. 2022r.

Apelujemy o ostrożność oraz wyrozumiałość podczas poruszania się w/w odcinkiem budowy.

 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku