Menu główne

„Kamerynki”3 lipca 2022 na Rynku Staromiejskim

01.07.2022
Pani grająca na flecie poprzecznym

Już w najbliższą niedzielę (3 lipca 2022 r.) o godz. 13.00 Filharmonia Koszalińska rozpoczyna letnie koncerty na Rynku Staromiejskim w Koszalinie pod nazwą „Kamerynki”.

Cykl letnich koncertów pn. „Kamerynki” na stałe wpisał się w kulturalną mapę Koszalina. Koncerty odbywają się w okresie wakacyjnym, co w znacznym stopniu przyczynia się do ożywienia centrum miasta. Oferta skierowana jest do mieszkańców, lecz korzystają z niej również turyści wypoczywający na Pomorzu Zachodnim. Głównymi wykonawcami wydarzenia są muzycy Filharmonii Koszalińskiej lecz dodatkowo zapraszani są muzycy z lokalnego środowiska muzycznego. Koncerty odbywają się w niedzielę i utrzymane są w konwencji „lekkiej i przyjemnej”, dostosowanej do atmosfery panującej na Rynku Staromiejskim.

Najbliższy koncert został nazwany „Romantycznie, nastrojowo i tanecznie”. Podczas tego koncertu trudno będzie się powstrzymać od kołysania w rytmie samby, tanga czy bluesa. Najpiękniejsze i najbardziej znane przeboje muzyki filmowej, popularnej i jazzowej złożą się w muzyczną opowieść, skłaniającą do zadumy i refleksji nad minionym czasem, ale też dającą radość i optymizm. Wykona ją kwartet „Triada plus” w składzie: Iwona Przybysławska – obój, Joanna Antolak-Bielak – flet, Maciej Śmietański – altówka, Anna Kabacińska – gitara. Koncert poprowadzi Maciej Śmietański.

Harmonogram koncertów dostępny jest na stronie internetowej Filharmonii Koszalińskiej.

Serdecznie zapraszamy

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku