Menu główne

Gra terenowa z okazji 10. edycji KBO

04.05.2022
grafika - 10. realizacji na 10. edycję

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie z okazji 10. edycji Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego!

Od pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego, czyli od 2013 roku na terenie Koszalina zrealizowano wiele mniejszych i większych inwestycji, które są pomysłami naszych mieszkańców. Na pewno część z nich znacie doskonale, ale część mijacie codziennie i nie wiecie, że powstały dzięki Waszym znajomym, czy sąsiadom.

Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Koszalina, a celem jest poznanie inwestycji zrealizowanych z Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Gra polega na znalezieniu zrealizowanych projektów w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego. Zasady zabawy:

  • znajdź 10 zrealizowanych inwestycji z Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego – w tym minimum 1 projekt z osiedla na którym mieszkasz;
  • zrób im zdjęcia i prześlij je do nas mailowo na adres: koszalinskibudzetobywatelski@um.koszalin.pl (jeżeli przesyłasz zdjęcia w dużym rozmiarze skorzystaj z https://wetransfer.com/), w treści maila opisz projekty, których fotografie przesyłasz (zdjęcia powinny zawierać elementy charakterystyczne dla zrealizowanego projektu. Jeżeli to możliwe na zdjęciu powinna być widoczna nazwa ulicy, gdzie zrealizowano projekt)
  • po pozytywnej weryfikacji przesłanych zdjęć, w podziękowaniu dostaniesz miły upominek! Osoby, które spełnią wymagania określone powyżej, dostaną maila z potwierdzeniem i informacją o sposobie odbioru upominku;
  • zabawa trwa od 1 do 31 maja 2022 roku – liczy się data wpływu maila.

Jeżeli nie wiecie, co i gdzie zostało zrealizowane w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego, mamy dla Was podpowiedź - https://koszalin.budzet-obywatelski.org/mapa-realizacji (po kliknięciu w link otworzy się mapa realizacji inwetycji z Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego) tu znajdziecie wszystkie projekty z lokalizacjami.

Osoby biorące udział w zabawie wyrażają zgodę na publikację swoich zdjęć w naszych mediach społecznościowych i na stronach internetowych miasta.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku