Menu główne

GALERIA RATUSZ ZAPRASZA PO DŁUGIEJ PRZERWIE!

24.09.2020

Wejdź – zatrzymaj się – dotknij sztuki …

Po przeszło 6 miesiącach od zamknięcia,  spowodowanego epidemią COVID- 19,  w Galerii Ratusz znów będzie można oglądać prace koszalińskich artystów. Przerwa była bardzo długa, ale nasi twórcy w większości wykorzystali ją  kreatywnie i pracowicie. 

Stąd już w październiku zapraszamy na I piętro Galerii Ratusz na wystawę malarstwa Doroty Zduńskiej pt. „Konie w wizjach”. Wernisaż odbędzie się 20.10.20 r., o godz. 16.30.

W przygotowaniu jest też wystawa  na  II piętrze, która pokaże prace członków  Związku  Polskich Artystów Plastyków okręg Koszalin Słupsk. Więcej informacji na ten temat, wraz z terminem wernisażu, podamy wkrótce.

Jednocześnie informujemy, że wystawy,  których nie udało się zrealizować w tym roku zostaną włączone do  przyszłorocznego harmonogramu pracy Galerii.

Jest jeszcze jedna ważna informacja, którą chcemy się z Wami podzielić. W tym roku Galeria Ratusz obchodzi swoje 20 urodziny! Z tej okazji już teraz zapraszamy Państwa na uroczysty, jubileuszowy  wernisaż i kawałek urodzinowego tortu! Z Wszystkimi zaprzyjaźnionymi artystami, stałymi bywalcami i przyjaciółmi Galerii Ratusz spotkamy się na przełomie listopada i grudnia. Szczegóły wkrótce.

Do zobaczenia!

 

P.S. Przypominamy, że nadal obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek i utrzymywanie bezpiecznego dystansu. Oczywiście zgodnie  restrykcjami sanitarnymi, będziemy stosować wszelkie środki zapewniające Państwu komfortowe i przede wszystkim bezpieczne zwiedzanie.

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku