Menu główne

FILMONIADA

10.02.2020
Plakat z 5. Dziecięcym Festiwalem Sztuki Filmowej

5. Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej FILMONIADA
23-24 marca 2020
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Podczas pierwszej edycji udało się zrealizować całe mnóstwo pomysłów, a jednym z nich był korowód przeprowadzony głównymi ulicami miasta do kina: wtedy to na centralny rynek w mieście zaprosiliśmy lokalne przedszkola i szkoły podstawowe. Na odzew odpowiedzieli niemal wszyscy i tak udało się nam zgromadzić niemal 1000 uczestników! 

W zeszłym roku pod hasłem czary i magia dzieci miały okazję obejrzeć magiczne filmy z innych festiwali filmowych filmy, posłuchać minirecitalu Julii Kamińskiej, która była naszą gwiazdą, wziąć udział w pokazie iluzji Pana Ząbka, a także bawić się z nami podczas interaktywnych spektakli Kompanii Marzeń, warsztatów plastycznych, czy wystaw z cyklu Mali Architekci.

W tym roku obchodzimy już piątą edycję, i nie zwalniamy tempa! Filmoniadą zawładną postacie komiksowe. Poza stałymi punktami programu, gościć będziemy króla dubbingu Jarosława Boberka. Przyjedzie do nas również teatr Kamienica z Warszawy, ze wspaniałym spektaklem Tytus, Romek i Atomek. Nie zabraknie też interaktywnej wystawy z Centrum Nauki Kopernik. Dzieci jak co roku otrzymają od nas pakiety festiwalowe.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku