Menu główne

FALA 2015

20.11.2015

Bałtycka Galeria Sztuki przy Centrum Kultury 105 w Koszalinie zaprasza na  X jubileuszową edycję wystawy interdyscyplinarnej FALA.

Od 10 lat wystawa zrzesza w jednym miejscu i czasie wyjątkowe osobowości artystyczne z kraju i za granicy. W tym roku swoje prace zaprezentuje około 40 artystów. Wyjątkowość tego wydarzenia w świecie artystycznym sprawia, że co roku możemy gościć nowych artystów, którzy wnoszą kolejne wartości do projektu. Wystawa Fala jest nieocenionym miejscem wymiany koncepcji i działań dotyczących sztuki w naszej rzeczywistości. Coroczne spotkania w salonie wystawienniczym konfrontują wzajemnie artystów i ich twórczość, co doprowadza do nowych komunikatów artystycznych w różnych formach. Jak co roku na wystawie będą prezentowane prace z malarstwa, rysunku, multimediów, fotografii, rzeźby, instalacji, ceramiki oraz performancu.Wystawę można oglądać do 4 stycznia 2016 r.

Poniżej krótka fotorelacja z wernisażu FALI, który miał miejsce 20 listopada 2015 r.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku