Menu główne

Europoseł Wałęsa za S 6

09.05.2013
Europoseł Wałęsa za S 6

Z okazji Dnia Europy, 9 maja w Koszalinie przebywał Jarosław Wałęsa, poseł Parlamentu Europejskiego. Wizyta europarlamentarzysty w naszym mieście była okazją dla  prezydenta Piotra Jedlińskiego do rozmowy o sprawach związanych z rozwojem miasta i regionu, w tym konieczności budowy oraz modernizacji dróg S 6 i S 11, o które prezydent zabiega  m.in. jako wiceprezes Stowarzyszenia S 11. Obaj panowie spotkali się z dziennikarzami przy nowobudowanym rondzie przy ul. Morskiej.
- Budowa drogi S 6 jest coraz bliżej. Trwa projektowanie obwodnicy Koszalina. Każde wsparcie budowy naszych ekspresówek jest nam bardzo potrzebne. Dlatego cieszę się, że akcję prowadzoną m.in. przez Radio Koszalin i Głos Koszaliński wspiera również pan poseł - mówił prezydent Piotr Jedliński.
- Budowa nowej drogi to konieczność. Sprawa połączenia Gdańska i Koszalina nie jest kwestią lokalną, ale dotyczy poprawy układu komunikacyjnego na całym Pomorzu. Stąd deklaruję wsparcie dla dalszych działań pana prezydenta  w tej bardzo ważnej dla mieszkańców i turystów sprawie - zapewnił Jarosław Wałęsa. 
Europoseł spotkał się również  z gimnazjalistami w Gimnazjum nr 11 oraz studentami i mieszkańcami podczas wykładu w Politechnice Koszalińskiej. Wizytę zakończyło uroczyste ogłoszenie wyników „Wielkiego testu wiedzy o Unii Europejskiej oraz grill ze studentami Politechniki Koszalińskiej

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku