Menu główne

Dzień Pracownika Socjalnego

21.11.2020
Na zdjęciu znajdują się dwie ściskające się dłonie.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć na ręce Wszystkich Pracowników Socjalnych, słowa uznania i podziękowania.

Dziękuję szczególnie za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu tak ważnej misji społecznej jaką jest niesienie pomocy i wsparcia na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego Miasta. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dzisiaj w okresie pandemii COVID 19, która postawiła przed Państwem wiele nowych wyzwań i potrzeb społecznych. Dziękuję za ich realizację w tak trudnym czasie!

Podejmowany przez Państwa szereg przedsięwzięć i działań ma bowiem szczególne znaczenie dla wielu osób borykających się z życiowymi problemami, których nie skąpi los. Państwa praca stanowi w wielu przypadkach prawdziwe oparcie pozwalające przezwyciężyć niejeden problem, wzmacniając przy tym poczucie bezpieczeństwa, akceptacji społecznej, własnej wartości.

Z okazji Waszego doniosłego Święta, życzę przede wszystkim dużo zdrowia, osobistej satysfakcji z wykonywania tej trudne, ale jakże potrzebnej pracy oraz pomyślnej realizacji wielu ambitnych planów zawodowych i osobistych.

Z wyrazami szacunku i najpiękniejszymi życzeniami

Piotr Jedliński Prezydent Koszalina


Fot. Karta zdjęcie utworzone przez master1305 - pl.freepik.com

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku