Menu główne

Dni Koszalina

23.05.2015

Za nami wspaniały weekend, pełen słóńca i licznych atrakcji na terenie całego miasta. A  wszystko to za sprawą Dni Koszalina, których główne wydarzenia przypadły na ubiegłą sobotę i niedzielę (23 i 24 maja). Poniżej krótkie fotorelacje z wydarzeń, na których gościł nasz reporter!!!

KONCERT KATE RYAN - belgijska piosenkarkacałym na całym  świecie sprzedała ponad 3,5 miliona płyt. Przy jej trzech wielkich hitach - "Deseechante", "Libertine" i "Scream for more" bawiły się rzesze fanów - 24 maja  taką szansę miała publiczność zgromadzona w  koszalińskim amfiteatrze!

MALARSKI TEATR MODY KARYKATURY  -  happening autorstwa znanego polskiego malarza  Artura Krajewskiego, będący połączeniem wystawy, żartu, groteski i teatru. Wśród postaci, których karykatury można było zobaczyć znaleźli się m.in.: Krystyna Janda, Kamil Durczok czy Janusz Gajos.

KONCER MARGARET - w sobotni wieczór koszalinianie mogli bawić się w amfiteatrze  słuchając przebojów wokalistki młodego pokolenia znanej jako Margaret!

ŚWIĘTO ULIC - impreza organizowana po raz pierwszy  przez Koszalińską Spółdzielnię Mieszkaniową Nasz Dom i Centrum Kultury 105 w Koszalinie. W programie  znalazły się : warsztaty artystyczne, kiermasz rękodzieła i wystawa numizmatów, a także występy zespołów wokalnych, wspólne tańce i moc atrakcji dla najmłodszych.

FESTYN NA MAXA - na boisku przy ul. Na Skarpie można było obejrzeć występy artystyczne, wziąć udział w konkurencjach sportowych czy rodzinnych grach i zabawach 

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku