Menu główne

DNA Miasta: Koszalin 2016

15.03.2016
dna miasta

14 marca  2016 r. podczas posiedzenia Komisji Kultury Rady Miejskiej przedstawiciele Fundacji Res Publica z Warszawy, wiceprezes Artur Celiński oraz Zofia Penza, zaprezentowali raport „DNA Miasta: Koszalin 2016. Polityka kulturalna”. Spotkanie odbyło się w Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Wzięli w nim  udział: Zastępca Prezydenta Miasta Przemysław Krzyżanowski, przedstawiciele Komisji kultury i Rady Kultury, dyrektorzy instytucji kultury oraz przedstawiciele Wydziału Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego. Zadaniem projektu było przygotowanie diagnozy lokalnej polityki kulturalnej, która ma pomóc w realizacji Programu Rozwoju Kultury. Raport powstał w oparciu o badania prowadzone w okresie od listopada 2015 roku do stycznia 2016 roku w Koszalinie, w ramach autorskiej metodologii DNA Miasta. Realizację koszalińskiej diagnozy koordynowała Zofia Penza. Współautorami raportu są Jędrzej Burszta, Artur Celiński i Michał Sęk.

Tutaj można zapoznać się z raportem „DNA Miasta: Koszalin 2016. Polityka kulturalna”.

Więcej informacji o projekcie również na stronie www.dnamiasta.pl.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku