Menu główne

Debata "Amfiteatr 2030": Wypełnij ankietę!

15.10.2020
Na zdjęciu wizualizacja amfiteatru

Jesienią 2021 roku, po 3-letniej modernizacji, do użytku oddany zostanie koszaliński amfiteatr. Jaka będzie przyszłość tego obiektu? Czego, poza koncertami muzycznymi i występami kabaretów, oczekują mieszkańcy? A może sami mają pomysły, dla których miejscem realizacji stanie się odnowiony amfiteatr?


Aby poznać odpowiedzi na te pytania przygotowaliśmy poniższą ogólnodostępną ankietę (zawierającą 15 pytań). Po zakończeniu badań, udostępnimy raport.

Z góry dziękujemy za podzielenie się swoją opinią w poniższej ankiecie i tym samym współtworzenie z nami nowej wizji Amfiteatru.

Ankieta jest do pobrania na:

www.ck105.koszalin.pl 

Po kliknięciu w link, opuszczą Państwo stronę www.koszalin.pl i przejdą Państwo na stronę Centrum Kultury 105. 

https://www.facebook.com/amfiteatr.koszalin

https://www.facebook.com/CK105wKoszalinie


ANKIETA - WYPEŁNIJ ONLINE!

Częścią debaty miały być również 2 spotkania warsztatowe, przeprowadzone z przedstawicielami seniorów i młodszej generacji; obecnie, w związku z wejściem Koszalina do czerwonej strefy, warsztaty zostaną przeprowadzone w dalszym etapie i w nowej formule (w mniejszych grupach, których członkowie i tak pozostają ze sobą w kontakcie), być może z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Termin zamknięcia działań planujemy na koniec listopada, dat nowych spotkań na razie nie określamy.


Kontakt: Paulina Zgrzebnicka

tel. 943475718

paulina.zgrzebnicka@ck105.koszalin.pl


Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku