Menu główne

„Ciepłe Mieszkanie” - ankieta

23.11.2022
para średniego wieku rozgrzewająca się przy grzejniku elektrycznym

Gmina Miasto Koszalin zaprasza do udziału w ankietyzacji badającej zainteresowanie mieszkańców dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i poprawą efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Ciepłe Mieszkanie”. 

 

Program skierowany jest do gmin, które w ramach programu mogą uzyskać  dotację ze środków udostępnionych Wojewódzkim Funduszom Ochron Środowiska i Gospodarki Wodnej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a następie udzielić dotacji beneficjentom końcowym. Program „Ciepłe Mieszkanie” będzie wspierać zastosowanie: kotła gazowego kondensacyjnego, kotła na pellet drzewny o podwyższonym standardzie, ogrzewania elektrycznego, pompy ciepła powietrze/woda lub pompy ciepła powietrze/powietrze albo podłączenie lokalu do wspólnego efektywnego źródła ciepła. Dodatkowo możliwe będzie wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wymiany okien i drzwi, wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. 

Do złożenia wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie przez Gminę niezbędne jest zebranie informacji poprzez ankietę, które pozwolą na określenie szacunkowej kwoty dofinansowania. 

 

Ankiety należy składać do dnia 9 grudnia 2022 r.: 

- w Urzędzie Miejskim w Koszalinie ul. Rynek Staromiejski 6-7, 

- drogą elektroniczną za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej – ePUAP (/UMKoszalin/SkrytkaESP)  

 

Ankieta do pobrania: 

Ankieta dot. programu „Ciepłe Mieszkanie” w formie pdf do pobrania w załączniku

 

Szczegóły programu dostępne na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie pod linkiem: https://wfos.szczecin.pl/cieple-mieszkanie/o-programie/

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku